CADILLAC LENKTYNĖS

Šiek tiek daugiau nei prieš dešimtmetį „Cadillac Racing“ komanda įrodė esanti rimta varžovė tarptautinėse varžybose. 26 pergalės, 91 finišas ant podiumo, 22 pirmos starto (pole) pozicijos ir milžiniškas CTS-V sedano ir CTS-V kupė modelių potencialas. Tačiau tai dar ne viskas. Naujasis, iki 600 AG išvystantis 2016 metų ATS-V.R modelis gavo FIA GT3 homologaciją, leidžiančią jam dalyvauti daugiau kaip 30-yje „GT Series“ lenktynių visame pasaulyje. O geriausia žinia ta, kad gatvėmis važinėti pritaikyti V serijos modeliai pasižymi lenktyniniams modeliams būdingomis savybėmis.

NAUJASIS ELITAS

Naujos kartos „Cadillac“ V serijos elitas jau atvyko. Pristatome „Cadillac ATS-V.R. modelį. Aukštos klasės lengvasvoris lenktyninis automobilis turi 3,6 l V6 „Twin Turbo“ variklį, išvystantį 600 AG galią. Modelio svorio pasiskirstymo koeficientas – 49/51 (priekiniams ir galiniams ratams). Kaip ir dera tikram lenktyniniam automobiliui, jis pasižymi puikia aerodinamika ir žymiai pažangesniais sprendimais nei ankstesnių kartų V serijos modeliai. ATS-V.R. modelis puikiai susidorojo su visais FIA GT3 standartų reikalavimais ir gavo leidimą dalyvauti daugiau nei 30-yje GT serijos lenktynių visame pasaulyje.

JONNY O'CONNELL

IIš Flowery Branch miesto, Džiordžijos valstijos (JAV) kilęs Jonny O‘Connellas yra 88 pergalių ir 7 laimėtų čempionatų savininkas. Net 131 kartą jis finišavo ant podiumo, 29-iose trasose įveikė greičiausius lenktynių ratus ir laimėjo net 29 proc. savo visų dalyvautų lenktynių. Štai ką jis galvoja apie „Cadillac ATS-V.R“: „Tai pavyzdys kitoms „Cadillac“ V serijos kartoms. Jo galia, aerodinamikos paketas gali įveikti visus posūkius ir aš nekantrauju tai įrodyti“.

ANDY PILGRIM

Nottinghame (Didžioji Britanija) gimęs, o dabar Floridoje gyvenantis Andy Pilgrimas laimėjo 64 lenktynes ir tapo 5 čempionatų nugalėtoju. Savo „sąskaitoje“ jis turi 203 podiumus, 42 greičiausiai įveiktus lenktynių ratus ir 14 proc. pergalių koeficientą. Patyręs vairuotojas ir lenktynininkas negali sulaukti, kol išbandys naująjį ATS-V.R.